Jak złożyć zamówienie


Aby zlecić wykonanie tłumaczenia naszemu zespołowi wystarczą zaledwie 4 proste kroki. Jak to zrobić ?


Krok 1

Wypełnij i wyślij formularz – to nic nie kosztuje.

Wypełniając formularz proszę dołączyć tekst, który chcą Państwo przetłumaczyć (opcja “dołącz plik” na dole formularza). W rubryce “uwagi” można wpisać wszelkie komentarze dotyczące zlecenia czy samego dokumentu.


Krok 2

Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia pracownik naszego zespołu skontaktuje się z Państwem by potwierdzić przyjęcie tekstu do wyceny i odpowiedzieć na ewentualne pytania.


Krok 3

Na podany adres e-mail otrzymają Państwo do zatwierdzenia wycenę przygotowaną przez nasz zespół, ze wskazaniem liczby słów oraz przyjętej stawki (A, B lub C).

Dopiero po zaakceptowaniu przedstawionej wyceny wiąże nas umowa, w ramach której przygotowujemy tłumaczenie, którym są Państwo zainteresowani. Wycena jest przy tym wiążąca. Gdyby w toku prac jakieś okoliczności sprawiły, że potrzebny będzie większy nakład pracy niż oszacowaliśmy to jest to nasze ryzyko a Państwo nie zapłacą ani złotówki więcej.


Krok 4

Wysyłka gotowego tłumaczenia wraz z fakturą.

Jak tylko tłumaczenie będzie gotowe, zostanie przesłane wraz z fakturą w wersji elektronicznej na Państwa skrzynkę e-mail. Na Państwa życzenie prześlemy także wersję papierową na podany adres korespondencyjny. Faktura będzie wskazywała numer konta, na który należy uiścić płatność w formie przelewu w terminie 14 dni od dnia wystawienia faktury.

[contact-form-7 id="172" title="Contact form 2 tłumaczenia"]