Porady prawne on-line


Uzyskanie porady jest bardzo proste, wystarczą 4 kroki. Jak to zrobić ?


Krok 1

Wypełnij i wyślij formularz – to nic nie kosztuje.

Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej aby opisać swój problem i sformułować pytanie – wycena jest bezpłatna a przesłanie zapytania nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem. Prosimy o możliwie obszerny i wyczerpujący opis, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem aby doprecyzować niektóre kwestie ale im więcej szczegółów dostarczą nam Państwo na samym początku, tym szybciej będziemy mogli udzielić odpowiedzi.

Jeśli chcą Państwo przesłać dokument w wersji elektronicznej (np. doręczone pismo) prosimy skorzystać z opcji “załącz plik” znajdującej się na dole formularza kontaktowego.


Krok 2

Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem telefonicznie.

Zazwyczaj istnieje konieczność zadania kilku dodatkowych pytań związanych z Państwa problemem, lecz to już nasze zadanie. Każda sprawa jest indywidualna, czasem klient potrzebuje zredagowania np. krótkiego, konkretnego pisma zamiast przygotowywania obszernej i kosztownej porady – choć sam nie jest tego świadom. Od tego jesteśmy my. Naszym celem jest aby świadczona przez nas usługa jak najlepiej odpowiadała Państwa oczekiwaniom.


Krok 3

Na podany adres e-mail otrzymają Państwo do zatwierdzenia sformułowane zapytanie wraz z wyceną.

Dopiero po zaakceptowaniu przedstawionej wyceny wiąże nas umowa, w ramach której przygotowujemy poradę, pismo czy dokument, którym są Państwo zainteresowani. Wycena jest przy tym wiążąca. Gdyby w toku prac jakieś okoliczności sprawiły, że potrzebny będzie większy nakład pracy niż oszacowaliśmy to jest to nasze ryzyko a Państwo nie zapłacą ani złotówki więcej.


Krok 4

Wysyłka gotowej porady/pisma/dokumentu wraz z fakturą.

Jak tylko porada będzie gotowa, zostanie przesłana wraz z fakturą w wersji elektronicznej na Państwa skrzynkę e-mail. Na Państwa życzenie prześlemy także wersję papierową na podany adres korespondencyjny. Faktura będzie wskazywała numer konta, na który należy uiścić płatność w formie przelewu w terminie 14 dni od dnia wystawienia faktury.


Prześlij swoje zapytanie korzystając z poniższego formularza.

[contact-form-7 id="182" title="Contact form 2 porady z kopii tłumaczeń"]